IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Nauda

Daugiafunkcė tarpinė programinė įranga „IPTV.iQ“ leis personalizuoti klientams teikiamą informaciją, gauti ir analizuoti statistiką apie klientų poreikius, stebėti bei valdyti įrangos būklę, teikti papildomų mokamų paslaugų.

 

TVS (Turinio valdymo sistema)

Moderni turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių žinių ir leidžia paprastai bei greitai įkelti, redaguoti, ištrinti norimą informaciją sistemoje.

Statistika

Stebėdama ir kaupdama duomenis apie klientų pasirinkimą, itin populiarias ar mažiau patrauklias paslaugas, sistema pateikia statistinius duomenis, kurie leidžia analizuoti ir plėsti siūlomų funkcijų bei galimybių sąrašą, atitinkantį net išrankiausių klientų poreikius.

Palaikymas

Visus technologijos palaikymo, funkcijų plėtros klausimus perkelsime ant savo pečių, o iškilus nesklandumams suteiksime profesionalių specialistų konsultacijų.

Techninė dokumentacija, instrukcijos

Visa būtina ir reikiama informacija apie produktą bei išsami jo naudojimo instrukcija.

Lankstumas

Tai technologija, kurią lengvai galima pritaikyti ir priderinti prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą galima plėsti atsižvelgiant į nuolat augančius klientų poreikius.

Daugiakalbiškumas

Kalbos pasirinkimo galimybė, leidžianti dar patogiau ir paprasčiau valdyti sistemą.

 
 

HD grafinė vartotojo sąsaja

HD raiška užtikrina itin aukštos kokybės grafinės vartotojo sąsajos vaizdą, o intuityvi ir šiuolaikiška sąsajos struktūra leis patogiai ir lengvai valdyti sistemą.

Sąsajos temos

Tai galimybė pasirinkti norimą grafinės TV vartotojo sąsajos spalvą, pakeisti teksto dydį.

Platus įrenginių pritaikymas

Galimybė žiūrėti televiziją kompiuteryje bei bet kuriame mobiliajame įrenginyje.

3D, HD

Galimybė rodyti ne tik įprastus TV kanalus, bet ir dar įspūdingesnius HD bei 3D kanalus.

Sąsajos patrauklumas

Grafinė vartotojo sąsaja sukurta remiantis naudotojų įpročių analizėmis ir leidžia itin patogiai bei paprastai naudotis visomis sąsajos funkcijomis.

Transliacijos atidėjimas (Time shifting)

Tai peržiūros atidėjimo ir transliacijos persukimo modulis, suteikiantis galimybę sustabdyti ar atsukti žiūrimą transliaciją ir vėliau žiūrėti ją bet kuriuo patogiu metu.