IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Funkcijos

 

IPTV.IQ produktas (programinis sprendimas) suteikia jums galimybę naudotis išskirtinėmis interaktyviosios IP televizijos galimybėmis. Naujoji ketvirtos kartos grafinė vartotojo sąsaja siūlo:

 

Kanalų sąrašas

TV ekrane pateikiamas visų rodomų TV kanalų sąrašas ir galimybė žiūrovui suskirstyti juos pagal tipą arba dominančią temą.

 

Šiuo metu žiūrimiausia

Patogi galimybė matyti, kokios TV programos yra žiūrimiausios esamuoju laiku.

 

Mėgstamiausi kanalai

Funkcija, skirta susidaryti mėgstamiausių kanalų sąrašą ir naudotis vien juo neieškant šių kanalų bendrame sąraše. Šį sąrašą galima sugeneruoti automatiškai arba rankiniu būdu, taip pat pasirinkti, kad TV rodytų tik jūsų mėgstamiausius kanalus.

 

Kanalų rakinimas

Galimybė užrakinti vieną kanalą ar sudarytą kanalų sąrašą tam tikram arba visam laikui. Tai ypač patogu norint, kad vaikai nematytų tam tikrų TV programų.

 

Elektroninis programų gidas (EPG)

Tai paprastas ir patogus būdas susipažinti su visų rodomų TV kanalų tinkleliu ir nusistatyti priminimą apie norimą pamatyti laidą, filmą ir t.t.

 

Priminimai

Žiūrovų patogumui skirta visų jau nusistatytų priminimų sąrašo peržiūra. 

 

Papildomi kanalai

Galimybė užsisakyti papildomų kanalų neatsitraukiant nuo televizoriaus.

 

Radijas

Funkcija įvairioms radijo stotims transliuoti TV ekrane.

 

Vaizdo nuoma

Galimybė žiūrėti naujausius filmus, laidas, video klipus ir kitą vaizdo medžiagą Jums patogiu laiku.

 

Mano įrašai

Čia galima laikyti net iki 166 valandų įsirašytos vaizdo medžiagos. Be to, vienu metu yra galimybė įrašinėti net dvi TV laidas, o trečią – žiūrėti.

 

Įrašymų tvarkaraštis

Pateikiamas visas numatytų įrašymų sąrašas, galimybė patikrinti suplanuotus įrašymus ir juos koreguoti.

 

„Home Media Gateway“

Patogi televizoriaus sąsaja su kompiuteriu ar kitu mobiliuoju įrenginiu. Pvz., taikant šią „Penkių kontinentų“ sukurtą programą galima savo TV ekrane žiūrėti visą jūsų kompiuteryje esančią medžiagą (filmus, vaizdo klipus, nuotraukas, interneto puslapius).

 

Grojaraščiai

Funkcija, skirta sudaryti, tikrinti ir keisti grojaraščius.

 

Žaidimai

Šiame pagrindinio meniu punkte laisvalaikiui siūlomos „Kartuvės“, senas ir daugelio pamėgtas žaidimas, kuriame galima spėlioti lietuviškus ir angliškus žodžius bei matyti geriausių žaidėjų sąrašą.

 

El. paštas

IPTV.IQ dėka galima naudotis elektroniniu paštu tiesiog TV ekrane: prisijungti, tikrinti, skaityti ir rašyti laiškus gmail arba kito el. pašto tiekėjo programa.  

Facebook

Galimybė prisijungti prie savo „Facebook“ paskyros: atnaujinti profilį, dalintis naujienomis, bendrauti su draugais neatsitraukiant nuo TV ekrano.

 

Youtube

Skirta „Youtube“ vaizdo klipų peržiūrai per televizorių: mėgstami muzikiniai klipai, linksmi vaizdo siužetai ir visa kita, ką galima rasti „Youtube“, – TV ekrane. 

 

Picasa

Galimybė greitai ir patogiai dalintis nuotraukomis, pamatyti puikius bičiulų kadrus. IPTV.IQ programinio sprendimo dėka „Picasa“ programa – dabar jau ir TV ekrane.

 

Google Maps

Naudojantis šia funkcija ir paspaudus TV pultelio mygtuką INFO galima matyti visą „Google Maps“ funkcionalą: pasirinkti žemėlapio tipą, keisti jo mastelį, ieškoti konkrečios vietos, peržiūrėti paieškos istoriją, rinktis kelionės maršrutą, pasižymėti mėgstamas ir lankytinas vietas bei jas koreguoti. 

 

Flickr

Portalo „Flickr“ nuotraukos Jūsų TV ekrane.

 

Naudojimosi instrukcija

IPTV naudotojams skirti vaizdo klipai. Juose pateikiami visi atsakymai į klausimus, kaip naudotis IPTV vartotojo sąsaja.

 

Orai

Skirta greitai ir lengvai sužinoti artimiausių penkių parų orus. Nurodoma oro temperatūra dieną ir naktį, debesuotumas, lietus, sniegas, saulėtas oras ar rūkas. Galite pasirinkti bet kurį žemyną, šalį ar miestą, kur jus domina oro temperatūra.

 

Vardadieniai

Dėl IPTV.iQ kalendorinis vardadienių sąrašas visada bus jūsų TV ekrane. Norimą vardą galima rasti pagal datą arba norimo vardadienio ieškoti iš kalendoriaus.

 

Horoskopai

Galimybė kiekvieną dieną TV ekrane rasti žvaigdžių prognozes kiekvienam zodiako ženklui.

 

Valiutų kursai

Visuomet galima sužinoti bet kurios pasaulio valiutos santykį su konkrečios šalies nacionaline valiuta realiuoju laiku.

 

RSS naujienos

Galimybė skaityti naujienas iš pasirinktų interneto svetainių tiesiog TV ekrane.

 

Skrydžių tvarkaraščiai

Žiūrovui pasinaudojus „Google Maps“ programa ir išsirinkus būsimos kelionės maršrutą arba galima iškart pasižiūrėti skrydžių iš ir į konkretų miestą tvarkaraštį.