IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai IPTV tiekėjams

„IPTV.iQ“ – tai tarptautiniams apdovanojimams nominuotas itin lankstus programinis sprendimas (angl. middleware), atitinkantis išrankiausių klientų poreikius. Reaguojant į besikeičiančius vartotojų poreikius ir inovacijas, „IPTV.iQ“ programinė įranga nuolat tobulinama ir atnaujinama. Jei kažko negalime pasiūlyti Jums šiandien, pasiūlysime rytoj!

EPG (Elektroninis programų gidas)

Išsami TV programa ir laidų bei filmų aprašymai. Suteikite klientams galimybę visuomet nesunkiai išsirinkti tai, ką jie nori žiūrėti.

Internetas

Suteikite savo klientams patogią galimybę TV ekrane bendrauti su „Facebook“ bičiuliais, žiūrėti „YouTube“ vaizdelius ir mėgautis kitais interneto privalumais.

Radijas

Suteikite klientui galimybę klausytis radijo TV ekrane ir paverskite televizorių kliento mėgstama radijo stotimi.

VOD

Vaizdo transliacijų pagal užsakymą modulis – pasiūlykite transliacijų peržiūrų bet kuriuo klientui patogiu laiku.

TOD

Televizijos transliacijos kompiuterio ekrane. Pasiūlykite savo klientui galimybę dar patogiau ir greičiau išvysti norimą TV programą!

Transliacijos atidėjimas (Time shifting)

Tai peržiūros atidėjimo ir transliacijos persukimo modulis – suteikite klientui galimybę sustabdyti ar atsukti žiūrimą laidą arba sporto varžybas ir vėliau žiūrėti jas bet kuriuo patogiu metu.

OTT (Over-The-Top)

Tai galimybė pasiūlyti klientams internetu transliuoti ir stebėti garso ir vaizdo medžiagą bet kokiame įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje) bet kurioje pasaulio vietoje.

HD grafinė vartotojo sąsaja

Užtikrinkite itin aukštos kokybės grafinės vartotojo sąsajos vaizdą ir suteikite savo klientams galimybę patogiai bei lengvai valdyti sistemą.

3D, HD

Pasiūlykite savo klientams ne tik įprastų TV kanalų, bet ir dar įspūdingesnių HD bei 3D kanalų.

Sąsajos temos

Suteikite galimybę pasirinkti norimą grafinės vartotojo sąsajos spalvą, keisti teksto dydį, kad matomas vaizdas atitiktų net išrankiausio kliento poreikius.

 

 

Lankstumas

Lengvai pritaikykite ir priderinkite šią technologiją prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą plėskite atsižvelgdami į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

Daugiakalbiškumas

Pasiūlykite klientams kalbos pasirinkimo galimybę ir dar patogiau valdyti visas funkcijas.

„Mobile IPTV.iQ“

Galimybė žiūrėti televizijos programas mobiliajame įrenginyje, taip pat tiesiogiai internetu transliuoti televizijos programas, konferencijas, seminarus ir kitus renginius kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.

 

TVS (Turinio valdymo sistema)

Moderni turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių žinių ir leidžia paprastai bei greitai įkelti, redaguoti, ištrinti norimą informaciją sistemoje.

Statistika

Stebėdama ir kaupdama duomenis apie Jūsų klientų pasirinkimą, sistema pateikia statistinius duomenis. Analizuokite ir plėskite siūlomų funkcijų bei galimybių sąrašą, atitinkantį net išrankiausių klientų poreikius.

Palaikymas

Visus technologijos palaikymo, funkcijų plėtros klausimus perkelkite ant mūsų pečių. O iškilus nesklandumams, kreipkitės dėl profesionalių specialistų konsultacijų.

 

Didėjančios pajamos

Naudodamasis „IPTV.iQ“ programine įranga, IPTV tiekėjas, pasitelkęs reklamą TV ekrane, elektroninės prekybos modulį, virtualią vaizdo įrašų nuomą ir kitas paslaugas, gali didinti savo ir savo partnerių pardavimo apimtis.

Kokybė

Kuriama ir klientui pristatoma tik itin kokybiška daugiafunkcė tarpinė programinė įranga. Dėl gerokai didesnio nei skaitmeninės televizijos duomenų suspaudimo vaizdas pateikiamas itin kokybiškai. Nuolatos tobulinant įrangą, išvengiama paslaugos teikimo sutrikimų, nekokybiško vaizdo ir kitų trikdžių.

Parengta naudoti

Programinė įranga yra parengta naudoti jau šiandien! Jei klientai turi išskirtinių poreikių, sistemos pritaikymas atliekamas labai greitai.

Integracija su sąskaitų tvarkymo sistema

Programinę įrangą galima susisieti su bet kokia sąskaitų tvarkymo sistema. Pavyzdžiui, naudojantis elektroninės prekybos moduliu ir IPTV tiekėjo sąskaitų tvarkymo sistema, prie vartotojo sąskaitos bus pridėta atitinkama suma už įsigytas prekes.

Turinio apsauga

Daugiafunkcė tarpinė programinė įranga „IPTV.IQ“ yra idealus sprendimas, leidžiantis vartotojui valdyti išorinių paslaugų kompleksą naudojant su apskaitos paslaugų sistema susietus autentifikacijos ir autorizacijos principus. Be to, programinė įranga yra suderinama su daugeliu turinio apsaugos sistemų, tokių kaip „SecureMedia“, „Verimatrix“, „Widevine“.

 

Susisiekite