IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai restoranams

Naujausiomis technologijomis pagrįstas programinis sprendimas „IPTV.iQ“ Jūsų restoranui suteiks išskirtinio modernumo. TV ekrane galėsite svečiams išsamiai pristatyti valgiaraštį, teikti specialių pasiūlymų, rodyti savo ar partnerių reklamą ir dar daugybė kitų pranašumų.

 

Lankstumas

Lengvai pritaikykite ir priderinkite šią technologiją prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą plėskite atsižvelgdami į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

Restorano kanalai

Susikurkite nuosavą TV kanalą ir transliuokite vaizdus iš bet kurios restorano vietos (kur įrengta vaizdo kamera), pateikite restorano svečiams specialių pasiūlymų, svarbios informacijos ar reklaminių pranešimų.

Reklaminiai kanalai

Pasiūlykite savo klientams įvairios reklamos, atsižvelgdami į jų poreikius. Jūsų ir Jūsų partnerių reklama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę!

Restorano meniu

Išsamus Jūsų restorano valgiaraštis – TV ekrane.

Central Video Management

IP televizijos technologijomis paremtas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas, skirtas ekranams, įrengtiems viešosiose vietose.

 

Susisiekite