IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai kitiems verslams

Daugiafunkcė tarpinė programinė įranga „IPTV.iQ“ leis personalizuoti klientams teikiamą informaciją, gauti ir analizuoti statistiką apie klientų poreikius, stebėti bei valdyti įrangos būklę, teikti papildomų mokamų paslaugų ir dar daugybė kitų pranašumų.

 

Lankstumas

Tai technologija, kurią lengvai galima pritaikyti ir priderinti prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą galima plėsti atsižvelgiant į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

Platus įrenginių pritaikymas

Galimybė žiūrėti televiziją kompiuteryje bei visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

TVS (Turinio valdymo sistema)

Moderni turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių žinių ir leidžia paprastai bei greitai įkelti, redaguoti, ištrinti norimą informaciją sistemoje.

Statistika

Stebėdama ir kaupdama duomenis apie klientų pasirinkimą, itin populiarias ar mažiau patrauklias paslaugas, sistema pateikia statistinius duomenis, kurie leidžia analizuoti ir plėsti siūlomų funkcijų bei galimybių sąrašą, atitinkantį net išrankiausių klientų poreikius.

Palaikymas

Visus technologijos palaikymo, funkcijų plėtros klausimus perkelsime ant savo pečių, o iškilus nesklandumams suteiksime profesionalių specialistų konsultacijų.

Central Video Management

IP televizijos technologijomis paremtas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas, skirtas ekranams, įrengtiems viešosiose vietose.

 

Susisiekite